Kosmetyki Perfect Coll

Firma Perfect Coll

Siedziba firmy mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Jest to o tyle ważne, że PPNT skupia firmy, które rozwijają się w oparciu o badania naukowe. Dzięki symbiozie nauki z naturą otrzymujemy w 100% naturalne kosmetyki. Więcej na temat Perfect Coll znajdziecie na www.perfect-coll.pl .Pomorski Park Naukowo – Technologiczny

Produkty: kolagen, kosmetyki i urządzenia

Sztandarowym produktem firmy jest aktywny kolagen w formie hydratu, pozyskiwany z ryby tołpygi. W zależności od koloru wyróżniamy 3 rodzaje kolagenu: ciemny (z grzbietu ryby) – grafitowy, jaśniejszy (boki ryby) – srebrny i najjaśniejszy (pozyskiwany z brzucha ryby) – platynowy. Dodatkowo na bazie kolagenu platynowego powstał Kolagen Złoty o właściwościach serum.

Na bazie kolagenu aktywnego powstała cała gama kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry i włosów.

PC proponuje nam również 7 urządzeń kosmetologicznych dzięki którym wykonamy profesjonale zabiegi kosmetyczne we własnym domu.

Produkty: suplementy i Aloe Vera Line

Suplementy diety to przede wszystkim kolagen w kapsułkach, który doskonale uzupełnia stosowanie kosmetyków i zabiegów. Oprócz tego otrzymujemy witaminy i mikroelementy, które wspomagają produkcję kolagenu w organizmie: witamina C, D, K2, magnez. Od kilku miesięcy firma wprowadza kolejne kosmetyki z lini opartej na organicznym aloesie.

Prezentacja produktów Perfect Coll

Jak kupić produkty Perfect Coll?

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Perfect Coll możemy zamówić telefonicznie lub przez stronę interenetową (sklep: https://wybieramnature.perfect-coll.pl) z dostawą do domu (od 300 zł obowiązuje darmowa wysyłka na terenie kraju).

Produkty możemy zamówić w cenach katalogowych – bez rejestracji lub z 40% rabatem dokonując rejestracji w sklepie internetowym lub przez infolinie.

Jakie dane są potrzebne do rejestracji w sklepie internetowym?

Podstawowe dane osobowe, ID Promotora (osoby polecającej), e-mail, hasło.